Як зробити знімок екрану (скріншот) в смартфоні Андроїд


Якщо ваш у вашому смартфоні операційна система Android має версію 4.1 або вище (а більшість сучасних смартфонів саме такі), то зробити скріншот екрану дуже легко:
  • Ви одночасно натискаєте 2 клавіші: клавішу вимкнення і клавішу зменшення звуку.
  • Тримаєте їх натиснутими кілька секунд поки телефон не просигналізує що скріншот зроблено. Різні телефони сигналізують по-різному: поява віконечка з скріншотом, звук, блимагння екрана, тощо.
Все скріншот зроблено! Його збережено у вашій галереї зображень.Подібні запити: Як зробити скрін екрану в телефоні? Як зберегти зображення з телефону? Як зберегти зображення з екрана смартфону? Як зберегти зображення екрану в Андроід? Скріншот в Андроід. Скріншот в Android. Зберегти зображення екрану в Android. Скрін екрану в Android. Скрін екрану в смартфоні. Как сделать скрин экрана в телефоне? Как сохранить изображение с телефона? Как сохранить изображение с экрана смартфона? Как сохранить изображение экрана в Андроид? Скриншот в Андроид. Скриншот в Android. Сохранить изображение экрана в Android. Скрин экрана в Android. Скрин экрана в смартфоне. Android screenshot