5 приголомшливих трюків з сухим льодом

5 приголомшливих трюків з сухим льодом
Відео показує 5 цікавих трюків, які ви можете зробити з сухим льодом.

1. "Свічка, яку не можна підпалити". Поставте свічку в посудину, краї якої вищі за свічку. Підпаліть свічку. Посипте трішки сухого льоду в посудину. Через деякий час свічка загасне і буль-які спроби її підпалити будуть марні. Справа в тому, що в посудині не буде кисню, а лише вуглекислий газ.

2. "Кульки, що самостійно надуваються". Покладіть в кульку шматочок сухого льоду. Потім зав’яжіть кульку і чекайте. Сухий лід починає випаровуватися і збільшуватися в об’ємах. Кулька надувається.


3. "Вибуховий пакет". Дещо схоже на попередній прикол. Але лід набирається в пластиковий пакет з застібкою. Лід почне випаровуватися, пакет надуватиметься і, врешті-решт, лусне.


4. Притисніть металеву ложку, або монету до льоду - почуєте прикольні звуки. Якщо монету вдавити в лід ребром, вона починає дрижати.


5. Надуйте мильну бульбашку і опустіть в посудину з сухим льодом. Бульбашка почне рухатися по посудині.Якщо відео англійською мовою, ви можете увімкнути українські субтитри.
Звичайно, якість розпізнавання англійської мови і англо-український переклад ще не досконалі, але суть зазвичай можна зрозуміти.
Якщо ви не знаєте як вмикати українські субтитри, подивіться цю коротеньку інструкцію>>>